Detoks Narkotykowy

Próby odstawienia narkotyków po długim okresie ich zażywania, poza dolegliwościami fizycznymi, często wiążą się także z trudnymi do zniesienia objawami. To właśnie dlatego odtruwanie narkotykowe w warunkach domowych najczęściej nie bywa skuteczne. Zaufaj profesjonalistom. Odtrucie w naszym ośrodku to działanie bez ryzyka, szybkie i, co najważniejsze, skuteczne. Pozwól sobie pomóc! Zapytaj o szczegóły.

Nie czekaj - zadzwoń!

Wykonaj pierwszy krok w
kierunku trzeźwego życia!

+48 502 861 663

Czym jest detoks narkotykowy? To oczyszczenie organizmu z toksycznych substancji, które pozwala zregenerować siły niezbędne do dalszego leczenia i powrotu do normalnego życia. Wsparcie profesjonalistów służy nie tylko wyeliminowaniu niedogodności fizycznych, co ważniejsze, korzystając ze wsparcie doświadczonego psychologa czy terapeuty, pacjenci szybciej budują wizję rzeczywistości, w której narkotyk nie odgrywa już głównej roli. Nasz ośrodek to najprostszy sposób na zbudowanie poczucia sprawstwa, podtrzymanie motywacji do zerwania z narkotykami, czyli zwiększenie szansy na uwolnienie się od przymusu zażywania. 

 

Wierzymy, że każdy człowiek może to zrobić i osiągnąć harmonię. Czasami niezbędne jest do tego wsparcie, i my takie zapewniamy. Detoks narkotykowy w naszym ośrodku, to m.in.:

Zapewniamy


 • Connector.

  opieka medyczna – lekarska i pielęgniarska

 • Connector.

  stały kontakt z psychologiem

 • Connector.

  dokładny wywiad lekarski, by przewidzieć i zapobiec ewentualnym komplikacjom

 • Connector.

  minimalizacja i likwidacja dyskomfortu związanego z fizycznymi i psychicznymi dolegliwościami

 • Connector.

  pełne bezpieczeństwo

 • Connector.

  luksusowe warunki zdrowienia

 • Connector.

  możliwość wsparcia w dalszym leczeniu – poprzez psychoterapię uzależnienia

 

+48 502 861 663


ZADZWOŃ
darmowa infolinia
 

MediRaty

Istnieje możliwość finansowania detoksu za pośrednictwem MediRaty.pl