KADRA PLACÓWKI

Wierzymy w Ciebie i Twoje możliwości. Jesteśmy po to, by wesprzeć Cię i pomóc w wydobyciu tego, co w Tobie najlepsze.

Leszek Polkowski

Absolwent Podyplomowych Studiów Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu na kierunku Terapia ds. uzależnień. Uczestnik wielu warsztatów, kursów oraz paneli dyskusyjnych, dotyczących profilaktyki i leczenia uzależnień. Posiada bogatą „praktykę osobistą”. Współtwórca Ośrodka terapeutyczno-detoksykacyjnego Twój Detoks w Konstancinie-Jeziornie.

Anna Lutomska

Wieloletnia wiceprezes Stowarzyszenia Edukacji Młodych Piłkarzy. Obecnie (od 2018 ) Prezes firmy Safran Bay Sp. z o.o. i dyrektor administracyjny, prowadzącego przez spółkę Ośrodka terapeutyczno-detoksykacyjnego Twój Detoks w Konstancinie – Jeziornie.

Katarzyna Stefanowicz - Muzylak

Certyfikowana terapeutka uzależnień. Odbyła pełne szkolenie i certyfikację według ścieżki i procedur Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w zawodzie terapeuty. Na bieżąco korzysta ze szkoleń Krajowego Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom, szkoleń organizowanych z Funduszy Rozwiązywania Problemów hazardowych i innych uzupełniających jej wiedzę i doświadczenie w pracy z pacjentem.

Ewa Żakiewicz

Certyfikowana specjalistka psychoterapii uzależnień i współuzależnienia, pedagog specjalny – resocjalizacyjny, pracownik Oddziału Terapii Uzależnień w Warszawie. Terapeutka z wieloletnim i cenionym doświadczeniem zawodowym.

Agnieszka Korczak

Psycholog. Specjalista terapii uzależnień.Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w procesie certyfikacji.Absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie kierunek psychologia kliniczna. Uczestniczyła w stażach klinicznych m.in. w Ośrodku Uzależnień i Współuzależnienia w Działdowie, Młodzieżowym Ośrodku Rehabilitacyjnym Warszawskiego Towarzystwa Dobroczynności NZOZ w Kazuniu. Ukończyła m.in. szkolenie z zakresu uzależnień behawioralnych rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Krajowe Biuro do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii. Obecnie w trakcje certyfikacji na psychoterapeutę w nurcie poznawczo-behawioralnym w Centrum CBT posiadające rekomendacje Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) członka European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT).

 
 

+48 502 861 663


ZADZWOŃ
darmowa infolinia
 

MediRaty

Istnieje możliwość finansowania naszych usług za pośrednictwem MediRaty.pl