Detoks Narkotykowy

detoks narkotykowy

Próby odstawienia narkotyków po długim okresie ich zażywania, poza dolegliwościami fizycznymi, często wiążą się także z trudnymi do zniesienia objawami. To właśnie dlatego odtruwanie narkotykowe w warunkach domowych najczęściej nie bywa skuteczne. Zaufaj profesjonalistom. Odtrucie w naszym ośrodku to działanie bez ryzyka, szybkie i, co najważniejsze, skuteczne. Pozwól sobie pomóc! Zapytaj o szczegóły.

.

Uzależnienie od narkotyków dotyczy nie tylko osób z szemranego środowiska, ale również znanych i cenionych postaci z pierwszych stron gazet. Wiele osób traktuje substancje odurzające, jako formę zabawy. Niestety bardzo często okazuje się, że uzależnienie zawładnęło zarówno ciałem, jak i umysłem. Nie każdy ma świadomość, że narkotyki zażywane raz na jakiś czas mogą przerodzić się w nałóg. Ich odstawienie może okazać się bardzo trudne. Nierzadko jest to droga na samo dno. Na szczęście nigdy nie jest za późno na zmiany. Profesjonalne leczenie narkomanii wskazane jest niezależnie od wieku, czy też stopnia zaawansowania uzależnienia.

Odwyk narkotykowy Warszawa – indywidualne podejście

Nasza prywatna klinika specjalizuje się w leczeniu narkomanii. Dbamy o to, aby zagwarantować najwyższy poziom swobody oraz komfortu. Gwarantujemy całodobową opiekę najlepszych specjalistów. Warto wspomnieć, że w ośrodku Twój Detoks nikt nie jest oceniany lub potępiany. Nie ma tutaj miejsca na wstyd. Każdy uczestnik może spotkać się z zrozumieniem oraz chęcią pomocy. Jest to podstawą do tego, aby leczenie przyniosło oczekiwane rezultaty. Odwyk narkotykowy nie jest więzieniem. Nasz wyspecjalizowany personel dba o dobre samopoczucie oraz wygodę pacjenta. Oczywiście każdy przypadek jest zupełnie inny. Indywidualne podejście umożliwia dobór właściwych metod leczenia. Głównym celem jest to, aby terapia przebiegała sprawnie, a jej efekty zostały szybko zauważone.

Leczenie osoby uzależnionej od środków psychoaktywnych, leczenie narkomanów – wsparcie psychologiczne

Odstawienie narkotyków niesie za sobą wiele nieprzyjemnych dolegliwości. Niemal każdy pacjent reaguje inaczej. Bardzo często pojawiają się lęki, a nawet zachowania autodestrukcyjne u osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych. Wiele osób nie poznaje siebie w lustrzę, a ich zachowanie jest spowodowane wyłącznie odstawieniem środków odurzających oraz psychoaktywnych. Właśnie dlatego tak dużą rolę odgrywa wsparcie psychologiczne. Pacjent musi uświadomić sobie, dlaczego tak ważne jest zerwanie z nałogiem. Istotne jest to, aby znaleźć wewnętrzną motywację. Nie zapominajmy, że nie można nikogo zmusić do tego, aby zerwał z uzależnieniem i przezwyciężyć głód narkotykowy. Priorytetem jest to, aby znaleźć w sobie chęć na zmianę oraz wewnętrzną siłę. Tylko wtedy można osiągnąć zamierzone cele, a także utrzymać rezultaty leczenia w przyszłości w naszym programie terapii uzależnień.

Zamknięty ośrodek leczenia uzależnień od narkotyków – wykwalifikowani specjaliści

Detoks narkotykowy osób uzależnionych przeprowadzany jest przez doświadczonych i kompetentnych ekspertów. Są to najlepsi specjaliści z branży, dzięki czemu pierwsze pozytywne efekty leczenia można zaobserwować w bardzo krótkim czasie. Pierwszym krokiem jest wywiad oraz rozpoznanie stanu pacjenta. Dopiero wtedy możliwe jest zaplanowanie terapii leczniczej. Trzeba podkreślić, że w naszej klinice stosuje się wyłącznie najnowocześniejsze metody na przerwanie ciągu. Zostały one niejednokrotnie przetestowane, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o ich skuteczność. Plusem jest fakt, że każdy pacjent może liczyć na fachową opiekę o każdej porze dnia i nocy. Nasz ośrodek terapii uzależnień otwarty jest całą dobę. Jest to bardzo ważne, gdyż nigdy nie można określić, kiedy nadejdą chwile zwątpienia oraz załamania. Leczenie narkomanii pełne jest wzlotów i upadków, a więc po chwili pełnej satysfakcji może nastąpić całkowite załamanie, dlatego uzależnienia od narkotyków nie można lekceważyć.

Ośrodki leczenia uzależnień od narkotyków – najwyższy standard

Decydując się na detoks narkotykowy w prywatnym ośrodku można liczyć na najwyższy standard. Prywatny ośrodek terapii uzależnień oraz leczenia narkomanii przypomina luksusowy pensjonat, a nie zamknięty szpital. W wolnych chwilach można zrelaksować się oraz przyjemnie spędzić czas. Z pewnością pozytywnie wpłynie to na przebieg leczenia. Gwarantujemy również stuprocentową dyskrecję, a więc każdy pacjent odwiedzjący nasz ośrodek leczenia uzależnień może czuć się anonimowo.

Nie czekaj - zadzwoń!

Wykonaj pierwszy krok w
kierunku trzeźwego życia!

+48 502 861 663

Czym jest detoks narkotykowy? To oczyszczenie organizmu z toksycznych substancji, które pozwala zregenerować siły niezbędne do dalszego leczenia i powrotu do normalnego życia. Wsparcie profesjonalistów służy nie tylko wyeliminowaniu niedogodności fizycznych, co ważniejsze, korzystając ze wsparcie doświadczonego psychologa czy terapeuty, pacjenci szybciej budują wizję rzeczywistości, w której narkotyk nie odgrywa już głównej roli. Nasz ośrodek to najprostszy sposób na zbudowanie poczucia sprawstwa, podtrzymanie motywacji do zerwania z narkotykami, czyli zwiększenie szansy na uwolnienie się od przymusu zażywania. 

 

Wierzymy, że każdy człowiek może to zrobić i osiągnąć harmonię. Czasami niezbędne jest do tego wsparcie, i my takie zapewniamy. Detoks narkotykowy w naszym ośrodku, to m.in.:

Zapewniamy


 • Connector.

  opieka medyczna – lekarska i pielęgniarska

 • Connector.

  stały kontakt z psychologiem

 • Connector.

  dokładny wywiad lekarski, by przewidzieć i zapobiec ewentualnym komplikacjom

 • Connector.

  minimalizacja i likwidacja dyskomfortu związanego z fizycznymi i psychicznymi dolegliwościami

 • Connector.

  pełne bezpieczeństwo

 • Connector.

  luksusowe warunki zdrowienia

 • Connector.

  możliwość wsparcia w dalszym leczeniu – poprzez psychoterapię uzależnienia

 

+48 502 861 663


ZADZWOŃ
darmowa infolinia
 

MediRaty

Istnieje możliwość finansowania detoksu za pośrednictwem MediRaty.pl

detoks narkotykowy na raty