Detoks Lekowy
Warszawa

Przerwanie długotrwałego brania leków, tzn. ciągu lekowego, ma swoje konsekwencje w postaci zespołu abstynencyjnego. Trudno samodzielnie poradzić sobie z jego dotkliwymi objawami i bólem. Dlatego polecamy skorzystanie z naszej oferty, w ramach której jesteśmy w stanie przeprowadzić odtrucie polekowe bezpiecznie, komfortowo i skutecznie. Nie jesteś sam – jesteśmy po to, by pomóc! Zapraszamy do kontaktu i rozmowy o tym, w jaki sposób rozwiązać problem.

Nie czekaj - zadzwoń!

Wykonaj pierwszy krok w
kierunku trzeźwego życia!

+48 502 861 663

Jak zadziała profesjonalny detoks polekowy? Fizycznie – ustabilizuje środowisko wewnętrzne narządów i przywróci prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Wszystko to dzieje się pod pełną kontrolą farmakologiczną oraz pod opieką pielęgniarską i lekarską. Dzięki temu niebezpieczne dla zdrowia i nieprzyjemne dla chorego objawy są niwelowane. Poprawie ulega nie tylko kondycja fizyczna, ale również samopoczucie.

 

Po długotrwałym nadużywaniu środków przeciwbólowych, nasennych czy psychotropowych warto postawić na profesjonalne leczenie.

Zapewniamy


 • Connector.

  wywiad lekarski i badanie poprzedzające rozpoczęcie odtrucia, tak, by było skuteczne i dostosowane do indywidualnej kondycji chorego

 • Connector.

  kompleksową opiekę specjalistów: pielęgniarską, lekarską, psychologiczną i terapeutyczną

 • Connector.

  komfortowe warunki zdrowienia w obiekcie o bardzo wysokim standardzie

 • Connector.

  opiekę w dalszym leczeniu po detoksie

 • Connector.

  pełne bezpieczeństwo

 

+48 502 861 663


ZADZWOŃ
darmowa infolinia
 

MediRaty

Istnieje możliwość finansowania detoksu za pośrednictwem MediRaty.pl