Detoks alkoholowy
Warszawa

Decyzja o przerwaniu ciągu i podjęcie odtrucia po alkoholu to pierwsze etapy na drodze ku zdrowieniu. Dobrze trafiłeś. Jesteśmy profesjonalnym wsparciem, przeprowadzimy bezpieczne odtrucie farmakologiczne, pomożemy odnaleźć i umocnić motywację do zdrowienia oraz zabezpieczymy wsparcie w postaci terapii uzależnień, jeżeli podejmiesz decyzję o potrzebie trwalej zmiany w twoim życiu. Nie czekaj – zadzwoń! Wykonaj pierwszy krok w kierunku dobrego życia, które stanie się źródłem satysfakcji.

.

Uzależnienie od alkoholu stanowi zagrożenie zarówno dla ciała, jak i umysłu. Decyzja o zgłoszeniu się do specjalistów może być jedną z najważniejszych w całym życiu. Nasz prywatny ośrodek oferuje detoks alkoholowy, który realizowany jest w sposób rzetelny i profesjonalny. Każda osoba traktowana jest w sposób indywidualny. Wszystko po to, aby walka z uzależnieniem była maksymalnie skuteczna. Warto zaznaczyć, że odwyk alkoholowy jest pierwszym krokiem do tego, aby przywrócić życie na właściwe tory. Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie leczenia, a więc wiek nie gra tutaj żadnej roli. Jeśli chcesz odbyć odwyk alkoholowy warszawa Twój Detoks jest doskonałym miejscem.

Detoks alkoholowy – fachowa opieka

Każdy, kto przechodzi odtrucie alkoholowe może liczyć na kompleksową opiekę wyspecjalizowanych ekspertów. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie oraz szeroki zakres kompetencji. Oczywiście na pierwszym miejscu stawiane jest zdrowie pacjenta. Duże znaczenie ma również jego samopoczucie, gdyż wpływa ono na przebieg terapii leczniczej. Trzeba podkreślić, że specjaliści dobierają odpowiednie metody leczenia. Nowoczesne, a zarazem sprawdzone techniki zapewniają najwyższy poziom efektywności. W wielu przypadkach pierwsze wyraźne rezultaty detoksu można zauważyć już po kilkunastu dniach.

Leczenie alkoholizmu – innowacyjna placówka

Nasza prywatna klinika została wyposażona w innowacyjny sprzęt i akcesoria. Pacjenci mogą liczyć na wysoki standard, co z pewnością usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagające osoby. Nie jest to obiekt przypominający szpital. Można tutaj skorzystać z wielu atrakcji, które urozmaicają czas wolny. Z pewnością pozytywnie wpłynie to na nastrój pacjenta. Dla nas bardzo ważne jest to, aby poczuł się on zupełnie jak w domu. Komfortowe warunki zapewniają dobre samopoczucie, co przekłada się na wzrost motywacji do działania. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować wysoką swobodę oraz bezpieczeństwo. Klinika jest w pełni przystosowana do potrzeb osób przebywających na detoksie alkoholowym.

Odwyk alkoholowy – pełna dyskrecja

Doskonale rozumiemy, że wiele osób wstydzi się swojego uzależnienia. Właśnie dlatego zapewniamy sto procent dyskrecji. Nie udzielamy informacji na temat pacjenta nieupoważnionym osobom. Każdy może poczuć się tutaj anonimowo. Przestrzegamy etyki lekarskiej, dzięki czemu wszelkie dane podopiecznych są odpowiednio zabezpieczone. Pewne jest to, że nie trafią one w niepowołane ręce. Pobyt w placówce nie wpłynie negatywnie na wizerunek pacjenta. Jest to szczególnie ważne dla osób, które ukrywają swój nałóg przed otoczeniem.

Odtruwanie poalkoholowe – wsparcie po detoksie

Współpraca z pacjentem nie kończy się na detoksie alkoholowym. Proponujemy terapię leczniczą po przeprowadzeniu odtrucia. Dzięki niej ryzyko powrócenia złych nawyków spada. Szczególnie istotne jest tutaj wsparcie psychologiczne. Pamiętajmy, że to właśnie nasz umysł ma duży wpływ na uzależnienie. Wiele osób, które skończyły z nałogiem ma chwilę słabości i załamania. Nierzadko jeden kieliszek jest pierwszym krokiem do ciągu. Nie jest to zjawisko rzadko spotykane. Właśnie dlatego warto pozostać pod opieką specjalistów. O pomoc dobrze jest zwrócić się nawet wtedy, gdy czujemy pogorszenie stanu psychicznego.

Leczenie alkoholizmu – pomoc w nagłych przypadkach

Zapewniamy sprawą pomoc w nagłych przypadkach. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu jest otwarty dla pacjentów przez całą dobę. Mieliśmy do czynienia z wieloma ciężkimi przypadkami, dzięki czemu wiemy że udzielenie błyskawicznej pomocy o każdej porze dnia, czy też nocy, jest ważne. Nasz personel stale podnosi poziom swoich kompetencji. Wszystko po to, aby leczenie znajdowało się na najwyższym poziomie.

Nie czekaj - zadzwoń!

Wykonaj pierwszy krok w
kierunku trzeźwego życia!

+48 502 861 663

Na czym polega detoks poalkoholowy? To nic innego jak doprowadzenie organizmu do stanu stabilnego, który został zaburzony przez dłuższy okres picia alkoholu. Po przekroczeniu pewnej granicy, jeżeli człowiek pije ciągami lub nałogowo, pomoc w warunkach domowych niestety nie będzie już skuteczna. Zaawansowane zatrucie organizmu wymaga profesjonalnej detoksykacji – i właśnie taką przeprowadzamy w naszym ośrodku.

 

Kompleksowa troska o życie i zdrowie każdego pacjenta to dewiza naszej placówki.

Zapewniamy


 • Connector.

  opiekę

  najwyższej klasy specjalistów

 • Connector.

  szczegółowy wywiad

  lekarski przed podjęciem działań związanych z detoksem

 • Connector.

  uzupełnienie

  wypłukanych przez alkohol płynów, elektrolitów i mikroelementów

 • Connector.

  złagodzenie i wyeliminowanie

  objawów złego samopoczucia

 • Connector.

  minimalizację

  trudności i niedogodności związanych z procesem zdrowienia

 • Connector.

  obecność

  psychologów i terapeutów

 • Connector.

  wsparcie i pomoc

  w odpowiedzi na pytanie: co dalej?

 

+48 502 861 663


ZADZWOŃ
darmowa infolinia
 

MediRaty

Istnieje możliwość finansowania detoksu za pośrednictwem MediRaty.pl