O NAS

Wierzymy w Ciebie i Twoje możliwości. Jesteśmy po to, by wesprzeć Cię i pomóc w wydobyciu tego, co w Tobie najlepsze.

Nasza motywacja do pracy i pomocy osobom z problemami, wynika z naszej misji. Głęboko wierzymy, że każdy posiada w sobie zasoby, które umożliwiają zmianę stylu życia na wolny od nałogu.

Jesteśmy zwolennikami podejścia, które daje ogromną wiarę w drugiego człowieka. Dlatego na życie naszych pacjentów patrzymy wieloaspektowo, bo w naszym przekonaniu uzależnienie jest niezawinione, a wynika z doświadczeń życiowych i niezabezpieczonych potrzeb.
Za główny cel przyjmujemy wsparcie pacjentów w osiąganiu harmonii, która dzięki właściwie kierowanemu rozwojowi osobistemu, zagości w życiu na zawsze.

Nasze działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu zdobywanym w Polsce i zagranicą. Nieustannie doszkalamy się, by dla dobra pacjentów korzystać z najnowszej wiedzy medycznej i psychoterapeutycznej, oraz najskuteczniejszych metod leczenia uzależnień.

Cieszymy się do nas dotarłeś, jesteś na właściwej drodze. Razem osiągniemy więcej!

Skorzystaj z usług TWÓJ DETOKS – laureata 4-tej edycji ORŁÓW MEDYCYNY !!!
Plebiscyt ORŁY MEDYCYNY wyłania najlepiej oceniane firmy z branży, działające na terenie kraju. Kapitułą oceniającą są sami pacjenci i ich najbliżsi, dzielący się opinią na portalach społecznościowych i innych stronach internetowych.

Pacjenci, znający i korzystający z naszej placówek, polecają nas w Rankingu Ośrodków Terapii. Przejdź do rankingu i zobacz co napisali:

Nie czekaj - zadzwoń!

Wykonaj pierwszy krok w
kierunku trzeźwego życia!

+48 502 861 663
 

+48 502 861 663


ZADZWOŃ
darmowa infolinia
 

MediRaty

Istnieje możliwość finansowania naszych usług za pośrednictwem MediRaty.pl